Suplement dla koni eliminujący duszności, udrażniający drogi oddechowe - Peak Horse WIND-EZE 5 litrów

     0 opinii  |  Napisz opinię
Producent: PEAK NUTRITION Ltd
Kod produktu: m-933
Ilość w magazynie: 10
966.00 zł

Ilość

Zapytaj konsultanta o ten produkt

Silna kombinacja glicerolu, jodku potasu i olejku eukaliptusowego w postaci skoncentrowanego płynu, udrażniająca drogi oddechowe konia - 1 litr wystarcza na 50 dni!

WIND-EZE szybko eliminuje wszelkie duszności, przywraca koniowi swobodę oddychania. Podawany codziennie pomaga utrzymać czyste drogi oddechowe. Działa poprzez zmniejszenie oporu napływu i odpływu powietrza do i z końskiego układu oddechowego.

WIND-EZE:
- Pomaga wyeliminować kaszel.
- Szczególnie wskazany dla koni, które wykazują objawy duszności podczas wysiłku oraz tym, które potrzebują więcej czasu i wysiłku aby osiągnąć pełną sprawność fizyczną.

Składniki (na 1 kg): jodek potasu 70 g, glicerol 1,8 g, olejek eukaliptusowy 5 g, hydroksymetyloceluloza 10 g, sztuczne barwniki 1,2 g, woda q.v.

Zalecane dawkowanie:
- 20 ml - dawka zalecana.
- Maksymalnie 3 x 20 ml dziennie.
Podawać w paszy lub bezpośrednio do jamy ustnej za pomocą strzykawki.

WIND-EZE jest dostępny w postaci płynnej w 1 i 5-litrowych pojemnikach.
Do 1-litrowej butelki dołączona jest strzykawka do aplikacji.

Marka suplementów dla koni PEAK powstała w 1992 roku w Irlandii. Dzięki opracowaniu produktów spełniających najwyższe standardy jakości firma szybko zyskała uznanie zarówno właścicieli koni jak i lekarzy weterynarii. Od tamtej pory suplementy PEAK są z powodzeniem sprzedawane przez dystrybutorów, lekarzy weterynarii i sprzedawców detalicznych na całym świecie. Dziś firma PEAK NUTRITION Ltd posiada wieloletnie doświadczenie i pewność, że oferowane produkty skutecznie działają. Uzyskane efekty są wynikiem polityki firmy polegającej na wykorzystywaniu do produkcji najwyższej jakości surowców.

Seria PEAK HORSE jest znana ze względu na swoje niezwykle skuteczne działanie i widoczne rezultaty. Dzięki temu suplementy są z powodzeniem stosowane nie tylko profilaktycznie, w celu utrzymania koni w najwyższej formie, ale też wspomagająco, zarówno w sporcie jak i w leczeniu i rekonwalescencji. Udało się to dzięki ogromnemu wysiłkowi, zaangażowaniu i współpracy wielu osób. Obecnie z firmą aktywnie współpracuje szereg specjalistów. Wśród nich jest lekarz weterynarii Bernard Stoffel, specjalizujący się w żywieniu koni. 

Wiedza i umiejętności zespołu PEAK łączą w sobie zastosowanie postępowych technologii, biochemii i szerokiego międzynarodowego praktycznego doświadczenia w celu rozwijania produkcji i wprowadzania na rynek produktów najwyższej klasy.

Wszystkie produkty PEAK są opracowane i produkowane według najwyższych standardów jakościowych a wszystkie zakłady produkcyjne działają zgodnie ze ściśle obowiązującymi systemami zarządzania jakością i standardami GMP.

Napisz opinię

Uwaga! HTML niedozwolony!

DARMOWA DOSTAWA ZAMÓWIEŃ

o wartości powyżej 200 zł.

14 DNI NA ZWROT PRODUKTÓW

i odstąpienie od umowy zakupu.

ZAMAWIAJ KIEDY TYLKO CHCESZ

Zamówienia możesz składać codziennie przez całą dobę!