Suplement dla koni - kompleks witamin zwiększający wytrzymałość, nadaje połysk sierści - Peak Horse PEAK STAMINA 1 litr

     0 opinii  |  Napisz opinię
Producent: PEAK NUTRITION Ltd
Kod produktu: m-938
Ilość w magazynie: 10
215.00 zł

Ilość

Zapytaj konsultanta o ten produkt

Silny generator żelaza zwiększający wytrzymałość konia, kompletny tonik krwi w postaci skoncentrowanego płynu -1 litr wystarcza na 50 dni!

PEAK STAMINA to całkowicie naturalna mieszanina soli żelaza, 10 niezbędnych aminokwasów pochodzących z peptonów kazeiny, siarczan chondroityny, kompleks witamin z grupy B, witaminę C i witaminę E. Podnosi stężenie hemoglobiny i czerwonych krwinek, zapewnia obecność niezbędnych aminokwasów oraz odpowiednią podaż kompleksu witamin z grupy B, witaminy C i witaminy E oraz potrzebnego dla zdrowego funkcjonowania stawów siarczanu chondroityny. Zwiększa wytrzymałość koni wyścigowych i sportowych, "unosi" konia, pozwala osiągać lepsze wyniki w sporcie. Karmelowy smak preparatu sprawia, że konie go uwielbiają.

PEAK STAMINA:
- Pomaga koniom cierpiącym z powodu niedokrwistości (konieczność potwierdzenia badaniami niedoboru żelaza), spowodowanej m.in. przebytymi chorobami lub ogólnym wyczerpaniem.
- Pozwala odzyskać formę, zwiększa wytrzymałość organizmu.
- Nadaje piękny połysk sierści.

PEAK STAMINA jest również stosowany w celu zwiększenia wytrzymałości - podawany w połączeniu z DMG zwiększa poziom tlenu we krwi i opóźnia gromadzenie się kwasu mlekowego w mięśniach tak, by koń mógł pracować lepiej i dłużej.

Składniki (w dawce 20 ml): pięciowodny selenin sodu 10 mg, peptony kazeiny 400 mg,  sarczan chondroityny 200 mg, cytrynian amonowo-żelazowy 720 mg, witamina B12 (cyjanokobalamina) 0,6 mg, pantotenian wapnia 8 mg, witamina B6 (chlorowodorek piryfoksyny) 20 mg, witamina B2 (ryboflawina) 24 mg, witamina E 9 mg, kwas nikotynowy 60 mg, witamina C 160 mg, chlorek choliny 480 mg
Peptony zawierające aminokwasy takie jak: arginina, histydyna, izoleucyna, leucyna, metionina, treonina, tyrozyna

Dawkowanie:
20 ml dziennie. Podawać w paszy lub bezpośrednio do jamy ustnej za pomocą strzykawki.

PEAK STAMINA jest dostępny w postaci płynnej w 1 i 5-litrowych pojemnikach.
Do 1-litrowej butelki dołączona jest strzykawka do aplikacji.

Marka suplementów dla koni PEAK powstała w 1992 roku w Irlandii. Dzięki opracowaniu produktów spełniających najwyższe standardy jakości firma szybko zyskała uznanie zarówno właścicieli koni jak i lekarzy weterynarii. Od tamtej pory suplementy PEAK są z powodzeniem sprzedawane przez dystrybutorów, lekarzy weterynarii i sprzedawców detalicznych na całym świecie. Dziś firma PEAK NUTRITION Ltd posiada wieloletnie doświadczenie i pewność, że oferowane produkty skutecznie działają. Uzyskane efekty są wynikiem polityki firmy polegającej na wykorzystywaniu do produkcji najwyższej jakości surowców.

Seria PEAK HORSE jest znana ze względu na swoje niezwykle skuteczne działanie i widoczne rezultaty. Dzięki temu suplementy są z powodzeniem stosowane nie tylko profilaktycznie, w celu utrzymania koni w najwyższej formie, ale też wspomagająco, zarówno w sporcie jak i w leczeniu i rekonwalescencji. Udało się to dzięki ogromnemu wysiłkowi, zaangażowaniu i współpracy wielu osób. Obecnie z firmą aktywnie współpracuje szereg specjalistów. Wśród nich jest lekarz weterynarii Bernard Stoffel, specjalizujący się w żywieniu koni. 

Wiedza i umiejętności zespołu PEAK łączą w sobie zastosowanie postępowych technologii, biochemii i szerokiego międzynarodowego praktycznego doświadczenia w celu rozwijania produkcji i wprowadzania na rynek produktów najwyższej klasy.

Wszystkie produkty PEAK są opracowane i produkowane według najwyższych standardów jakościowych a wszystkie zakłady produkcyjne działają zgodnie ze ściśle obowiązującymi systemami zarządzania jakością i standardami GMP.

Napisz opinię

Uwaga! HTML niedozwolony!

DARMOWA DOSTAWA ZAMÓWIEŃ

o wartości powyżej 200 zł.

14 DNI NA ZWROT PRODUKTÓW

i odstąpienie od umowy zakupu.

ZAMAWIAJ KIEDY TYLKO CHCESZ

Zamówienia możesz składać codziennie przez całą dobę!