Suplement dla koni - uzupełnia utracone elektrolity, zapobiega odwodnieniu - Peak Horse PEAKS 1 litr

     0 opinii  |  Napisz opinię
Producent: PEAK NUTRITION Ltd
Kod produktu: m-942
Ilość w magazynie: 9
110.00 zł

Ilość

Zapytaj konsultanta o ten produkt

Niezbędne elektrolity, witaminy C i E oraz glicyna w postaci skoncentrowanego płynu dla koni - 1 litr wystarcza na 50 dni!

PEAKS jest przeznaczony do szybkiego uzupełnienia i wyrównania poziomu elektrolitów utraconych w wyniku nadmiernego pocenia się, wydzielania śliny, podczas turnieju, zawodów lub ciężkiego treningu.

Pilna potrzeba uzupełnienia elektrolitów może wystapić również w momencie wystąpienia stresu wywołanego podróżą, wzrostem intensywności treningów, upałami, stosowaniem niektórych leków, zwłaszcza moczopędnych lub infekcji powodujących nadmierne pocenie się lub biegunkę.

Badania wykazują, że nadmierna utrata elektrolitów może przyczynić się do powstania kwasicy i ogólnej utraty wydajności organizmu. Kuracja jest najbardziej skuteczna, gdy prowadzi się ją systematycznie przez dłuższy okres czasu. W tym celu PEAKS powinien być podawany codziennie by zapobiec odwodnieniu.

PEAKS:
- Szybko zastępuje utracone płyny, zapobiega odwodnieniu.
- Wyrównuje poziom elektrolitów, utrzymuje zdrową równowagę płynów w organizmie konia.

Skład (na litr): glicyna 62,5 g, chlorek sodu 100 g, siarczan potasu 21,2 g, chlorek potasu 125 g, siarczan magnezu 25 g, glukoza 25 g, cytrynian sodu 87,5 g, witamina E 25 g, witamina C 12,5 g, hydroksymetyloceluloza 5,8 g, kwas sorbowy 10 g, polisorbat 80 1,5 g, barwnik (karmel) 4 g, wanilia 1 g, woda q.v.

Dawkowanie:
Wstępny program karmienia: 20 ml dziennie
Program żywienia podczas wytężonej pracy: 20 ml 4 godziny przed zawodami i 20 ml kiedy koń ochłonie już po wysiłku
Duże zapotrzebowanie: 40 ml dziennie

PEAKS jest dostępny w postaci płynnej w 1 i 10-litrowych pojemnikach.
Do 1-litrowej butelki dołączona jest strzykawka do aplikacji.

Marka suplementów dla koni PEAK powstała w 1992 roku w Irlandii. Dzięki opracowaniu produktów spełniających najwyższe standardy jakości firma szybko zyskała uznanie zarówno właścicieli koni jak i lekarzy weterynarii. Od tamtej pory suplementy PEAK są z powodzeniem sprzedawane przez dystrybutorów, lekarzy weterynarii i sprzedawców detalicznych na całym świecie. Dziś firma PEAK NUTRITION Ltd posiada wieloletnie doświadczenie i pewność, że oferowane produkty skutecznie działają. Uzyskane efekty są wynikiem polityki firmy polegającej na wykorzystywaniu do produkcji najwyższej jakości surowców.

Seria PEAK HORSE jest znana ze względu na swoje niezwykle skuteczne działanie i widoczne rezultaty. Dzięki temu suplementy są z powodzeniem stosowane nie tylko profilaktycznie, w celu utrzymania koni w najwyższej formie, ale też wspomagająco, zarówno w sporcie jak i w leczeniu i rekonwalescencji. Udało się to dzięki ogromnemu wysiłkowi, zaangażowaniu i współpracy wielu osób. Obecnie z firmą aktywnie współpracuje szereg specjalistów. Wśród nich jest lekarz weterynarii Bernard Stoffel, specjalizujący się w żywieniu koni. 

Wiedza i umiejętności zespołu PEAK łączą w sobie zastosowanie postępowych technologii, biochemii i szerokiego międzynarodowego praktycznego doświadczenia w celu rozwijania produkcji i wprowadzania na rynek produktów najwyższej klasy.

Wszystkie produkty PEAK są opracowane i produkowane według najwyższych standardów jakościowych a wszystkie zakłady produkcyjne działają zgodnie ze ściśle obowiązującymi systemami zarządzania jakością i standardami GMP.

Napisz opinię

Uwaga! HTML niedozwolony!

DARMOWA DOSTAWA ZAMÓWIEŃ

o wartości powyżej 200 zł.

14 DNI NA ZWROT PRODUKTÓW

i odstąpienie od umowy zakupu.

ZAMAWIAJ KIEDY TYLKO CHCESZ

Zamówienia możesz składać codziennie przez całą dobę!