Suplement dla koni wspierający funkcjonowanie mięśni - Peak Horse PEAK MUSCLES 3 kg

     0 opinii  |  Napisz opinię
Producent: PEAK NUTRITION Ltd
Kod produktu: m-941
Ilość w magazynie: 10
625.00 zł

Ilość

Zapytaj konsultanta o ten produkt

Skoncentrowane aminokwasy wzbogacone składnikami odżywczymi, wspierają funkcjonowanie mięśni konia - 3 kg wystarczają na 60 dni!

PEAK MUSCLES pomaga budować masę mięśniową koni podczas pracy we wszystkich dyscyplinach. Długa lista aminokwasów zawartych w składzie wspomagana m.in. przez gamma-oryzanol, karnitynę i kreatynę sprawia, że mięśnie otrzymują składniki odżywcze potrzebne do ich prawidłowego wzrostu, budowy i funkcjonowania.

Składniki: glukoza, kreatyna, gamma-oryzanol, karnityna, metionina, treonina, lizyna, leucyna, walina, izoleucyna, glicyna, prolina, hydroxyprolina, kwas glutaminowy, alanina, arginina, kwas asparaginowy, fenyloalanina, histydyna, tyrozyna, seryna, cystyna, cysteina.

Dawkowanie:
- Konie dorosłe: 50 g rano i wieczorem
- Roczniaki: 25 g rano i wieczorem
- Źrebięta: 15 g rano i wieczorem
Podawać razem z paszą.

PEAK MUSCLES jest dpstępny w 3 kg pojemniku.

Marka suplementów dla koni PEAK powstała w 1992 roku w Irlandii. Dzięki opracowaniu produktów spełniających najwyższe standardy jakości firma szybko zyskała uznanie zarówno właścicieli koni jak i lekarzy weterynarii. Od tamtej pory suplementy PEAK są z powodzeniem sprzedawane przez dystrybutorów, lekarzy weterynarii i sprzedawców detalicznych na całym świecie. Dziś firma PEAK NUTRITION Ltd posiada wieloletnie doświadczenie i pewność, że oferowane produkty skutecznie działają. Uzyskane efekty są wynikiem polityki firmy polegającej na wykorzystywaniu do produkcji najwyższej jakości surowców.

Seria PEAK HORSE jest znana ze względu na swoje niezwykle skuteczne działanie i widoczne rezultaty. Dzięki temu suplementy są z powodzeniem stosowane nie tylko profilaktycznie, w celu utrzymania koni w najwyższej formie, ale też wspomagająco, zarówno w sporcie jak i w leczeniu i rekonwalescencji. Udało się to dzięki ogromnemu wysiłkowi, zaangażowaniu i współpracy wielu osób. Obecnie z firmą aktywnie współpracuje szereg specjalistów. Wśród nich jest lekarz weterynarii Bernard Stoffel, specjalizujący się w żywieniu koni. 

Wiedza i umiejętności zespołu PEAK łączą w sobie zastosowanie postępowych technologii, biochemii i szerokiego międzynarodowego praktycznego doświadczenia w celu rozwijania produkcji i wprowadzania na rynek produktów najwyższej klasy.

Wszystkie produkty PEAK są opracowane i produkowane według najwyższych standardów jakościowych a wszystkie zakłady produkcyjne działają zgodnie ze ściśle obowiązującymi systemami zarządzania jakością i standardami GMP.

Napisz opinię

Uwaga! HTML niedozwolony!

DARMOWA DOSTAWA ZAMÓWIEŃ

o wartości powyżej 200 zł.

14 DNI NA ZWROT PRODUKTÓW

i odstąpienie od umowy zakupu.

ZAMAWIAJ KIEDY TYLKO CHCESZ

Zamówienia możesz składać codziennie przez całą dobę!