Suplement dla koni wspomagający wzrost i siłę kopyt - Peak Horse BIOTIN Boost 2 kg

     0 opinii  |  Napisz opinię
Producent: PEAK NUTRITION Ltd
Kod produktu: m-1061
Ilość w magazynie: 10
223.00 zł

Ilość

Zapytaj konsultanta o ten produkt

Suplement wspomagający wzrost i siłę kopyt - 2 kg wystarcza na 100 dni!

BIOTIN Boost dostarcza składników odżywczych potrzebnych do wspierania i odżywiania kopyt. Podawanie BIOTIN Boost jest szczególnie wskazane gdy końskie kopyta są popękane, suche i łamliwe, gdy potrzebują wzrostu lub kiedy koń wykazuje objawy przewlekłego ochwatu.

W dziennej dawce BIOTIN Boost zawarte jest 19 mg biotyny - dawka zalecana przez wielu naukowców. Jest to jeden z najbardziej stężonych produktów dostępnych na rynku. Wzbogacona formuła przyczynia się do wzrostu całych kopyt. Zawiera MACC, cynk w formie chelatu dla maksymalnej absorbcji.

BIOTIN Boost:
- Wspiera wzrost kopyt.
- Poprawia kondycję kopyt o suchym rogu kopytowym oraz kopyt łamliwych.
- Pomaga odzyskiwać formę kopyt po przebytym przewlekłym ochwacie.

Skład (składniki aktywne na 1 kg): biotyna 1.900 mg, cynk 38.000 mg, miedź 2.000 mg, metionina 125.000 mg, treonina 2.000 mg, lizyna 4.250 mg, metylosulfonylometan 125.000 mg, leucyna 6.460 mg, fenyloalanina 4.200 mg, histydyna 2.200 mg, seryna 4.400 mg, cysteina 150 mg, glicyna 3.620 mg, prolina 4.300 mg, hydroksyprolina 12.500 mg, kwas glutaminowy 15.200 mg, alanina 3.700 mg, arginina 8.050 mg, kwas asparaginowy 3.700 mg, walina 4.030 mg, izoleucyna 3.870 mg, tyrozyna 3.100 mg, cystyna 1.170 mg, węglan wapnia.

Zalecane dawkowanie:
W przypadkach konieczności intensywnej regeneracji:
- przez okres 5-10 dni podawać 50 g dwa razy dziennie razem z paszą; następnie 25 g dziennie.
Profilaktycznie:
- dorosłe konie: podawać 20 g dziennie,
- źrebięta i kucyki: podawać 20 g co drugi dzień.

BIOTIN BOOST dostępny jest w 2 kg pojemniku.

Marka suplementów dla koni PEAK powstała w 1992 roku w Irlandii. Dzięki opracowaniu produktów spełniających najwyższe standardy jakości firma szybko zyskała uznanie zarówno właścicieli koni jak i lekarzy weterynarii. Od tamtej pory suplementy PEAK są z powodzeniem sprzedawane przez dystrybutorów, lekarzy weterynarii i sprzedawców detalicznych na całym świecie. Dziś firma PEAK NUTRITION Ltd posiada wieloletnie doświadczenie i pewność, że oferowane produkty skutecznie działają. Uzyskane efekty są wynikiem polityki firmy polegającej na wykorzystywaniu do produkcji najwyższej jakości surowców.

Seria PEAK HORSE jest znana ze względu na swoje niezwykle skuteczne działanie i widoczne rezultaty. Dzięki temu suplementy są z powodzeniem stosowane nie tylko profilaktycznie, w celu utrzymania koni w najwyższej formie, ale też wspomagająco, zarówno w sporcie jak i w leczeniu i rekonwalescencji. Udało się to dzięki ogromnemu wysiłkowi, zaangażowaniu i współpracy wielu osób. Obecnie z firmą aktywnie współpracuje szereg specjalistów. Wśród nich jest lekarz weterynarii Bernard Stoffel, specjalizujący się w żywieniu koni. 

Wiedza i umiejętności zespołu PEAK łączą w sobie zastosowanie postępowych technologii, biochemii i szerokiego międzynarodowego praktycznego doświadczenia w celu rozwijania produkcji i wprowadzania na rynek produktów najwyższej klasy.

Wszystkie produkty PEAK są opracowane i produkowane według najwyższych standardów jakościowych a wszystkie zakłady produkcyjne działają zgodnie ze ściśle obowiązującymi systemami zarządzania jakością i standardami GMP.

Napisz opinię

Uwaga! HTML niedozwolony!

DARMOWA DOSTAWA ZAMÓWIEŃ

o wartości powyżej 200 zł.

14 DNI NA ZWROT PRODUKTÓW

i odstąpienie od umowy zakupu.

ZAMAWIAJ KIEDY TYLKO CHCESZ

Zamówienia możesz składać codziennie przez całą dobę!