Suplement dla koni z probiotykiem zatrzymujący biegunkę, przywracający prawidłową pracę jelit - Peak Horse DIGEST Boost 30 ml

     0 opinii  |  Napisz opinię
Producent: PEAK NUTRITION Ltd
Kod produktu: m-951
Ilość w magazynie: 10
61.00 zł

Ilość

Zapytaj konsultanta o ten produkt

Skoncentrowany, silny preparat z probiotykiem w postaci zagęszczonej pasty dla koni - zatrzymuje biegunkę, przywraca prawidłową pracę jelit.

DIGEST Boost jest to skoncentrowany preparat zawiera żywe kultury drożdży probiotycznych (Saccharomyces Cerevisiae stabilizują florę i wspomagają pracę układu trawiennego w przypadkach dolegliwości gastrycznych czy stresu), treoninę (aminokwas niezbędny dla zdrowia jelit, wysokie stężenie treoniny wspomaga wydzielanie śluzu w jelitach), witaminy i olej lniany - składniki potrzebne do prawidłowego funkcjonowania końskich jelit. 

DIGEST Boost może byc stosowany w monoterapii lub jako część dłuższego procesu w połączeniu z probiotycznym proszkiem DIGEST+

DIGEST Boost:
- Silna pasta probiotyczna, wspiera pracę żołądka i jelit, wzmacnia układ odpornościowy.
- Pomaga zwalczać biegunkę u źrebiąt.
- Zatrzymuje biegunkę w nagłych przypadkach.
- Wskazany do stosowania po każdej kuracji antybiotykowej, która zawsze zaburza naturalną równowagę flory w końskich jelitach.

Skład: Saccharomyces Cerevisiae (żywe kultury drożdży probiotycznych) 2x1012 cfu/kg, treonina 3.3.1 370.000 mg/kg, witamina E 7500 mg/kg, witamina C 5000 mg/kg, witamina B1 1000 mg/kg, witamina B2 2000 mg/kg, witamina B12 30.000 mcg/kg, kwas pantotenowy (witamina B5) 6000 mg/kg, niacyna – kwas nikotynowy (witamina B3) 5000 mg/kg, olej lniany, rozmaryn.

Dawkowanie:
- 5 ml dziennie po kuracji antybiotykowej oraz w przypadku niestrawności lub rozstroju żołądka.
- 10 ml dziennie po zabiegu operacyjnym - przez 5 dni. Opcjonalnie: następnie podawać DIGEST+ w proszku 10 g dziennie.
- 10 ml 24 godz. przed zawodami
- 10 ml przed podróżą
- 10 ml ok. 1,5 godz przed konkursem
źrebięta: podawać 5 ml
Uwaga: należy zapewnić stały dostęp do świeżej wody pitnej

DIGEST Boost jest dostępny w formie pasty w 30 ml strzykawce.

Marka suplementów dla koni PEAK powstała w 1992 roku w Irlandii. Dzięki opracowaniu produktów spełniających najwyższe standardy jakości firma szybko zyskała uznanie zarówno właścicieli koni jak i lekarzy weterynarii. Od tamtej pory suplementy PEAK są z powodzeniem sprzedawane przez dystrybutorów, lekarzy weterynarii i sprzedawców detalicznych na całym świecie. Dziś firma PEAK NUTRITION Ltd posiada wieloletnie doświadczenie i pewność, że oferowane produkty skutecznie działają. Uzyskane efekty są wynikiem polityki firmy polegającej na wykorzystywaniu do produkcji najwyższej jakości surowców.

Seria PEAK HORSE jest znana ze względu na swoje niezwykle skuteczne działanie i widoczne rezultaty. Dzięki temu suplementy są z powodzeniem stosowane nie tylko profilaktycznie, w celu utrzymania koni w najwyższej formie, ale też wspomagająco, zarówno w sporcie jak i w leczeniu i rekonwalescencji. Udało się to dzięki ogromnemu wysiłkowi, zaangażowaniu i współpracy wielu osób. Obecnie z firmą aktywnie współpracuje szereg specjalistów. Wśród nich jest lekarz weterynarii Bernard Stoffel, specjalizujący się w żywieniu koni. 

Wiedza i umiejętności zespołu PEAK łączą w sobie zastosowanie postępowych technologii, biochemii i szerokiego międzynarodowego praktycznego doświadczenia w celu rozwijania produkcji i wprowadzania na rynek produktów najwyższej klasy.

Wszystkie produkty PEAK są opracowane i produkowane według najwyższych standardów jakościowych a wszystkie zakłady produkcyjne działają zgodnie ze ściśle obowiązującymi systemami zarządzania jakością i standardami GMP.

Napisz opinię

Uwaga! HTML niedozwolony!

DARMOWA DOSTAWA ZAMÓWIEŃ

o wartości powyżej 200 zł.

14 DNI NA ZWROT PRODUKTÓW

i odstąpienie od umowy zakupu.

ZAMAWIAJ KIEDY TYLKO CHCESZ

Zamówienia możesz składać codziennie przez całą dobę!