Suplement dla koni zapobiegający krwawieniu powysiłkowemu - Peak Horse BLEEDEX 2 kg z HOMOPLUS 2 x 30 ml

     0 opinii  |  Napisz opinię
Producent: PEAK NUTRITION Ltd
Kod produktu: m-937
Ilość w magazynie: 10
407.00 zł

Ilość

Zapytaj konsultanta o ten produkt

BLEEDEX to skuteczna mieszanka składników odżywczych w postaci proszku dla koni, wzmacniająca ściany naczyń krwionośnych w płucach, zapewniająca optymalny poziom tlenu we krwi.

HOMOPLUS to mieszanka naturalnych ziół o działaniu moczopędnym w postaci zagęszczonej pasty.

BLEEDEX pomaga wrócić do formy po krwawieniu powysiłkowemu (EIHL - Equine Induced Haematic Loss). Podawany razem z HOMOPLUS tworzy silne połączenie, które pomaga obniżać ciśnienie tętnicze krwi i zapobiegać krwawieniu powysiłkowemu.

Zaleca się aby podawać BLEEDEX ciągle, zapobiegawczo, w celu uniknięcia nawrotów EIHL.
Dodatkowe podawanie płynów PEAKS (skoncentrowany elektrolit) krótko przed i po wysiłku pomaga szybko przywrócić równowagę elektrolitów w organizmie konia.

Składniki aktywne (na kg): witamina C 55000 mg, witamina B12 (cyjanokobalamina) 4400 mg, miedź 1600 mg, kobalt 1000 mg, witamina B6 (pirydoksyna) 310 mg, witamina K 260 mg, witamina B1 (tiamina) 220 mg, krzemionka 1%, laktoza.

Zalecanie dawkowanie:
BLEEDEX:
Wprowadzający program żywienia: czas trwania 7 dni: 113 g (jedna miarka) dziennie.
Profilaktyka: po zakończeniu wprowadzającego programu podawać 57 g (1/2 miarki) dziennie.
Program żywienia podczas wytężonej pracy: przez 2 dni przed ciężkim treningiem/wyścigiem podawać jedną miarkę dziennie.
HOMOPLUS:
Podawać doustnie jedną strzykawkę (30 ml) 4 godziny przed turniejem lub ciężkim wysiłkiem. 

BLEEDEX dostępny jest w zestawie: 2 kg proszku + dwie 30 ml strzykawki pasty HOMOPLUS.
HOMOPLUS dostępny jest jako osobny produkt w strzykawkach 30 ml.

Marka suplementów dla koni PEAK powstała w 1992 roku w Irlandii. Dzięki opracowaniu produktów spełniających najwyższe standardy jakości firma szybko zyskała uznanie zarówno właścicieli koni jak i lekarzy weterynarii. Od tamtej pory suplementy PEAK są z powodzeniem sprzedawane przez dystrybutorów, lekarzy weterynarii i sprzedawców detalicznych na całym świecie. Dziś firma PEAK NUTRITION Ltd posiada wieloletnie doświadczenie i pewność, że oferowane produkty skutecznie działają. Uzyskane efekty są wynikiem polityki firmy polegającej na wykorzystywaniu do produkcji najwyższej jakości surowców.

Seria PEAK HORSE jest znana ze względu na swoje niezwykle skuteczne działanie i widoczne rezultaty. Dzięki temu suplementy są z powodzeniem stosowane nie tylko profilaktycznie, w celu utrzymania koni w najwyższej formie, ale też wspomagająco, zarówno w sporcie jak i w leczeniu i rekonwalescencji. Udało się to dzięki ogromnemu wysiłkowi, zaangażowaniu i współpracy wielu osób. Obecnie z firmą aktywnie współpracuje szereg specjalistów. Wśród nich jest lekarz weterynarii Bernard Stoffel, specjalizujący się w żywieniu koni. 

Wiedza i umiejętności zespołu PEAK łączą w sobie zastosowanie postępowych technologii, biochemii i szerokiego międzynarodowego praktycznego doświadczenia w celu rozwijania produkcji i wprowadzania na rynek produktów najwyższej klasy.

Wszystkie produkty PEAK są opracowane i produkowane według najwyższych standardów jakościowych a wszystkie zakłady produkcyjne działają zgodnie ze ściśle obowiązującymi systemami zarządzania jakością i standardami GMP.

Napisz opinię

Uwaga! HTML niedozwolony!

DARMOWA DOSTAWA ZAMÓWIEŃ

o wartości powyżej 200 zł.

14 DNI NA ZWROT PRODUKTÓW

i odstąpienie od umowy zakupu.

ZAMAWIAJ KIEDY TYLKO CHCESZ

Zamówienia możesz składać codziennie przez całą dobę!