Suplement dla koni zawierający glukozaminę i MSM - Peak Horse POWER JOINT 1 litr

     0 opinii  |  Napisz opinię
Producent: PEAK NUTRITION Ltd
Kod produktu: m-929
Ilość w magazynie: 7
215.00 zł

Ilość

Zapytaj konsultanta o ten produkt

Glukozamina i MSM w postaci skoncentrowanego płynu dla koni - 1 litr wystarcza na 40 dni!

POWER JOINT to stężony roztwór zawierający glukozaminę i MSM - dwa podstawowe składniki sprzyjające zdrowiu i rozwojowi chrząstki stawowej. Jest absorbowany lepiej niż proszek czy tabletki, skutecznie pomaga zwierzętom cierpiącym na bóle stawów i bolesne poruszanie. Glukozamina jest istotnym elementem do produkcji mazi stawowej, ważnym źródłem siarki niezbędnej do syntezy tkanki łącznej, do której należą ścięgna, osłony ścięgien, wiązadła, torebki i chrząstki stawowe oraz płyn stawowy.

POWER JOINT:
- Nawilża stawy i pomaga poruszać się bez bólu.
- Odżywia, minimalizuje zużycie i pobudza wzrost tkanki chrzęstnej, zapewnia produkcję zdrowej macierzy chrząstki.
- Pomaga zapobiegać chorobie zwyrodnieniowej stawów (DJD).
- Pomaga starszym koniom poruszać się jak kiedyś.

Składniki (na litr): chlorowodorek glukozaminy 200 g, metylosulfonylometan (M.S.M.) 40 g, kwas askorbinowy 14 g, siarczan manganu 2 g, pirosiarczyn sodu 2 g, woda q.v.

Zalecane dawkowanie:
50 ml na dobę przez pierwsze 7 dni, następnie 25 ml na dobę.
Podawać w paszy lub bezpośrednio do jamy ustnej za pomocą strzykawki.

POWER JOINT jest dostępny w postaci płynnej w 1 i 5-litrowych pojemnikach. 
Do 1-litrowej butelki dołączona jest strzykawka do aplikacji.

Marka suplementów dla koni PEAK powstała w 1992 roku w Irlandii. Dzięki opracowaniu produktów spełniających najwyższe standardy jakości firma szybko zyskała uznanie zarówno właścicieli koni jak i lekarzy weterynarii. Od tamtej pory suplementy PEAK są z powodzeniem sprzedawane przez dystrybutorów, lekarzy weterynarii i sprzedawców detalicznych na całym świecie. Dziś firma PEAK NUTRITION Ltd posiada wieloletnie doświadczenie i pewność, że oferowane produkty skutecznie działają. Uzyskane efekty są wynikiem polityki firmy polegającej na wykorzystywaniu do produkcji najwyższej jakości surowców.

Seria PEAK HORSE jest znana ze względu na swoje niezwykle skuteczne działanie i widoczne rezultaty. Dzięki temu suplementy są z powodzeniem stosowane nie tylko profilaktycznie, w celu utrzymania koni w najwyższej formie, ale też wspomagająco, zarówno w sporcie jak i w leczeniu i rekonwalescencji. Udało się to dzięki ogromnemu wysiłkowi, zaangażowaniu i współpracy wielu osób. Obecnie z firmą aktywnie współpracuje szereg specjalistów. Wśród nich jest lekarz weterynarii Bernard Stoffel, specjalizujący się w żywieniu koni. 

Wiedza i umiejętności zespołu PEAK łączą w sobie zastosowanie postępowych technologii, biochemii i szerokiego międzynarodowego praktycznego doświadczenia w celu rozwijania produkcji i wprowadzania na rynek produktów najwyższej klasy.

Wszystkie produkty PEAK są opracowane i produkowane według najwyższych standardów jakościowych a wszystkie zakłady produkcyjne działają zgodnie ze ściśle obowiązującymi systemami zarządzania jakością i standardami GMP.

Napisz opinię

Uwaga! HTML niedozwolony!

DARMOWA DOSTAWA ZAMÓWIEŃ

o wartości powyżej 200 zł.

14 DNI NA ZWROT PRODUKTÓW

i odstąpienie od umowy zakupu.

ZAMAWIAJ KIEDY TYLKO CHCESZ

Zamówienia możesz składać codziennie przez całą dobę!