Suplement dla koni zawierający siarczan chondroityny - Peak Horse D-FLEX 250 ml

     0 opinii  |  Napisz opinię
Producent: PEAK NUTRITION Ltd
Kod produktu: m-948
Ilość w magazynie: 10
215.00 zł

Ilość

Zapytaj konsultanta o ten produkt

Siarczan chondroityny dla koni w postaci skoncentrowanego płynu - 250 ml wystarcza na 42 dni!

D-FLEX łagodzi dolegliwości związane ze sztywnością stawów i ułatwia swobodniejsze poruszanie. Jest to całkowicie naturalny suplement zawierający siarczany chondroityny w bardzo łatwo przyswajalnej formie pozwalającej na szybkie i skuteczne wykorzystanie w celu wzmocnienia struktury ścięgien i stawów, jak również do podwyższenia giętkości i odporności tkanki łącznej. Do produkcji wykorzystywany jest surowiec najwyższej jakości, używany do wytwarzania suplementów dla ludzi.

W aparacie ruchu u koni wyczynowych stawy z ich chrząstkami i otaczającą je tkanką łączną, jak również mięśnie i ścięgna, są szczególnie narażone na duże obciążenia. Dlatego tak ważne jest zaopatrywanie organizmu w czynne substancje odżywcze, które spełniają funkcję ochronną i regeneracyjną wobec tkanki łącznej, do której należą ścięgna, osłony ścięgien, wiązadła, torebki i chrząstki stawowe oraz płyn stawowy.

Skuteczność preparatu D-FLEX została potwierdzona w ciągu ostatnich 20 lat. W tym czasie wiele koni odzyskało sprawność i możliwość poruszania się bez bólu.

D-FLEX:
 - Najwyższej jakości wysoko skoncentrowany siarczan chondroityny.
 - Pomaga zapobiegać i przezwyciężać chorobę zwyrodnieniową stawów - DJD.
 - Uśmierza ból.

Składniki aktywne (w 1 ml): siarczan chondroityny 272 mg

Dawkowanie:
Wstepny program karmienia: 9 ml przez okres 14 dni
Kontynuacja programu karmienia: po zakończeniu okresu wstępnego - 6 ml dziennie

D-FLEX jest dostepny w postaci płynnej, w 250 ml i 1 litrowych butelkach ze strzykawka do podawania doustnego.

Marka suplementów dla koni PEAK powstała w 1992 roku w Irlandii. Dzięki opracowaniu produktów spełniających najwyższe standardy jakości firma szybko zyskała uznanie zarówno właścicieli koni jak i lekarzy weterynarii. Od tamtej pory suplementy PEAK są z powodzeniem sprzedawane przez dystrybutorów, lekarzy weterynarii i sprzedawców detalicznych na całym świecie. Dziś firma PEAK NUTRITION Ltd posiada wieloletnie doświadczenie i pewność, że oferowane produkty skutecznie działają. Uzyskane efekty są wynikiem polityki firmy polegającej na wykorzystywaniu do produkcji najwyższej jakości surowców.

Seria PEAK HORSE jest znana ze względu na swoje niezwykle skuteczne działanie i widoczne rezultaty. Dzięki temu suplementy są z powodzeniem stosowane nie tylko profilaktycznie, w celu utrzymania koni w najwyższej formie, ale też wspomagająco, zarówno w sporcie jak i w leczeniu i rekonwalescencji. Udało się to dzięki ogromnemu wysiłkowi, zaangażowaniu i współpracy wielu osób. Obecnie z firmą aktywnie współpracuje szereg specjalistów. Wśród nich jest lekarz weterynarii Bernard Stoffel, specjalizujący się w żywieniu koni. 

Wiedza i umiejętności zespołu PEAK łączą w sobie zastosowanie postępowych technologii, biochemii i szerokiego międzynarodowego praktycznego doświadczenia w celu rozwijania produkcji i wprowadzania na rynek produktów najwyższej klasy.

Wszystkie produkty PEAK są opracowane i produkowane według najwyższych standardów jakościowych a wszystkie zakłady produkcyjne działają zgodnie ze ściśle obowiązującymi systemami zarządzania jakością i standardami GMP.

Napisz opinię

Uwaga! HTML niedozwolony!

DARMOWA DOSTAWA ZAMÓWIEŃ

o wartości powyżej 200 zł.

14 DNI NA ZWROT PRODUKTÓW

i odstąpienie od umowy zakupu.

ZAMAWIAJ KIEDY TYLKO CHCESZ

Zamówienia możesz składać codziennie przez całą dobę!