Canagan Cat Chicken with Crab, karma dla kota – Kurczak z krabem w sosie własnym, 75 g

     0 opinii  |  Napisz opinię
Producent: Canagan
Kod produktu: m-1754
Ilość w magazynie: 10
5.80 zł

Bezzbożowa, mokra karma dla kota, Canagan Chicken with Crab for Cats z kurczakiem i krabem to wysokiej jakości produkt. Karma pełnoporcjowa. Może być stosowana jako kompletna dieta lub jako uzupełnienie karmy suchej Canagan. Stosujemy tylko mięso z piersi z kurczaka bez skóry.

Cechy mokrej karmy dla kotów, Canagan Chicken with Crab for Cats – kurczak z krabem

Mokra karma dla kota, Canagan Chicken with Crab for Cats z kurczakiem i krabem posiada dwie bardzo ważne cechy. Pierwszą jest wysoka zawartość składników pochodzenia zwierzęcego i stosunkowo niewielka zawartość zawartość składników roślinnych. A nie możemy zapominać, że koty nie są jaroszami, potrzebują mięsa do życia!

Drugą bardzo ważną cechą mokrej karmy dla kota, Canagan Chicken with Crab for Cats z kurczakiem i krabem jest to, że nie znajdziemy w nich ziaren zbóż. Te bowiem są ciężko strawne dla kotów i bywają jedną z przyczyn takich problemów, jak otyłość oraz alergia pokarmowa.

Z innymi cech bezzbożowej. mokrej karmy dla kota, Canagan Chicken with Crab for Cats z kurczakiem i krabem warto wymienić to, że są to karmy w 100% naturalne, bez dodatku wypełniaczy, glutenu, produktów ubocznych, sztucznych barwników, wzmacniaczy smaku i konserwantów oraz surowców przetwarzanych genetycznie.

Mięso kurczaków w bezzbożowej. mokrej karmy dla kota, Canagan Chicken with Crab for Cats z kurczakiem i krabem pochodzi z wolnego chowu, z hodowli wolnej od antybiotyków i hormonów i posiada najwyższą klasę przydatności do spożycia przez ludzi.

Skład mokrej karmy dla kotów, Canagan Chicken with Crab for Cats – kurczak z krabem

Skład karmy Canagan Chicken with Crab for Cats: Kurczak (58%), wywar z kurczaka (32%), krab (5%), tapioka, olej słonecznikowy, witaminy i minerały.

Analiza składu karmy Canagan Chicken with Crab for Cats: białko surowe 18,5%, tłuszcz surowy 2%, popiół 1%, włókno surowe 0,1%, wilgotność 76%.

Dawkowanie mokrej karmy dla kotów, Canagan Chicken with Crab for Cats – kurczak z krabem

Dawkowanie karmy Canagan Chicken with Crab for Cats: 2-3 puszki wystarczą na potrzeby przeciętnego kota. Kocięta, kotki ciężarne lub karmiące mogą wymagać większych ilości. Pamiętajmy jednak, że każdy kot ma inne potrzeby żywieniowe, które zależą od takich czynników jak wiek, aktywność, metabolizm czy środowisko.

Napisz opinię

Uwaga! HTML niedozwolony!

DARMOWA DOSTAWA ZAMÓWIEŃ

o wartości powyżej 200 zł.

14 DNI NA ZWROT PRODUKTÓW

i odstąpienie od umowy zakupu.

ZAMAWIAJ KIEDY TYLKO CHCESZ

Zamówienia możesz składać codziennie przez całą dobę!