Sortuj według:
Pokaż:

Green Cat, Zbożowy żwirek dla kotów, 12 l

Naturalny żwirek wykorzystujący innowacyjną technologię, wykonany w 100% z surowców pochodzenia roślinnego. Wyjątkowo oszczędny i lekki żwirek dla kotów, dzięki niepylącym ziarnom o strukturze gąbczastej, natychmiast pochłania ciecze i kompletnie eliminuje zapachy. Wilgoć i zapachy są poc..
24.00 zł

Green Cat, Zbożowy żwirek dla kotów, 24 l

Green Cat jest naturalnym żwirkiem dla kotów, wykorzystującym innowacyjną technologię, wykonanym w 100% z surowców pochodzenia roślinnego. Green Cat jest żwirkiem zbrylającym się. Cechy zbożowego żwirku Green Cat dla kotów Zbożowy żwirek Green Cat dla kotów jest wyjątkowo oszczędny i lekki dzi..
44.00 zł

JRS Cat's Best Eco Plus Drewniany żwirek zbrylający 10 l

Drewniany, zbrylający żwirek wyprodukowany w 100% z włókien jodeł i świerków. Niezwykle wydajny, posiada naturalny, drewniany zapach. Współczynnik absorbcji wilgoci wynosi ponad 700% i jest gwarantem wysokiej skuteczności pochłaniania moczu i nieprzyjemnych zapachów. Cat's Best..
27.00 zł

Menforsan Chusteczki oczyszczające dla zwierząt 60 szt.

Czyszczące i odświeżające husteczki dla zwierząt. Duże, grube, wytrzymałe chusteczki dzięki zawartości olejków eterycznych skutecznie i szybko oczyszczają zabrudzone miejsca, rozjaśniają przebarwienia i usuwają brzydkie zapachy z każdej części ciała wszystkich rodzajów zwierząt domowych (psów..
19.50 zł

Menforsan Neutralizator zapachu do kuwet 125 ml

Skuteczny płyn do neutralizacji i usuwania amoniaku powstającego z rozkładu moczu. Bezbarwny i bezwonny produkt przeznaczony do stosowania w kuwetach dla kotów i w klatkach gryzoni. Działa natychmiast po aplikacji. Skutecznie odświeża zarówno powierzchnię kuwety czy klatki jak i stosowane pod..
13.80 zł
Pokaż:
Wyświetlono: 1 do 5 z 5 (1 stron)