Green Cat, Zbożowy żwirek dla kotów, 24 l

     0 opinii  |  Napisz opinię
Producent: Green Cat
Kod produktu: m-1723
Ilość w magazynie: 10
44.00 zł

Green Cat jest naturalnym żwirkiem dla kotów, wykorzystującym innowacyjną technologię, wykonanym w 100% z surowców pochodzenia roślinnego. Green Cat jest żwirkiem zbrylającym się.

Cechy zbożowego żwirku Green Cat dla kotów

Zbożowy żwirek Green Cat dla kotów jest wyjątkowo oszczędny i lekki dzięki niepylącym ziarnom o strukturze gąbczastej.

Ściółka natychmiast pochłania ciecze i kompletnie eliminuje zapachy. Wilgoć i zapachy są pochłaniane bardzo szybko i skutecznie wiązane w łatwo tworzących się bryłkach. Zapach uryny jest neutralizowany poprzez zawarte w Green Cat molekuły białka pochodzenia roślinnego.

Zastosowanie wyłącznie składników pochodzenia roślinnego oraz innowacyjna technologia przetwarzania sprawia, że ekologiczny zbożowy żwirek Green Cat dla kotów ma o 2/3 mniejszą masę niż zwykłe żwirki zbrylające dla kotów. Dzięki temu również objętość odpadów po zastosowaniu żwirku Green Cat jest mniejsza.

Zbożowy żwirek Green Cat dla kotów jest wykonany z surowców roślinnych, które nadają się na kompost i w 100% podlegają biodegradacji. Zużytą ściółkę można usuwać w zwykłej toalecie tak samo jak papier toaletowy.

Zbożowy żwirek Green Cat dla kotów nie stwarza żadnego zagrożenia dla zwierząt po ewentualnym spożyciu.

Jedno napełnienie kuwety o średniej wielkości (ok. 30x40 cm) warstwą zbożowego żwirku Green Cat dla kotów o grubości 5-6 cm wystarcza na około 3 tygodnie dla przeciętnego kota.

Należy stosować czystą i suchą kuwetę, gdyż ziarna ściółki natychmiast pochłaniają wilgoć, tworząc zwarte bryłki.

W celu najlepszego wykorzystania właściwości zbożowego żwirku Green Cat dla kotów, należy regularnie czyścić kuwetę usuwając bryłki i odpady stałe za pomocą szufelki. Dokładnie wymieszać pozostałą część żwirku.

Co ok. 3 tygodnie opróżnić kuwetę i wypłukać czystą wodą.

Napisz opinię

Uwaga! HTML niedozwolony!

DARMOWA DOSTAWA ZAMÓWIEŃ

o wartości powyżej 200 zł.

14 DNI NA ZWROT PRODUKTÓW

i odstąpienie od umowy zakupu.

ZAMAWIAJ KIEDY TYLKO CHCESZ

Zamówienia możesz składać codziennie przez całą dobę!