Witaj w naszym sklepie
Navigation
media

W naszej ofercie pojawiło się ostatnio kilka nowości.

Jako pierwszą przedstawiamy ofertę karm Oven-Baked Tradition.

Oven-Baked Tradition to karma oparta na filozofii żywienia, która skupia się na tym, by to, co zdrowe było jednocześnie bardzo smaczne. Receptury zostały opracowane i wyprodukowane w Kanadzie przez firmę rodzinną....
Karma Oven-Baked Tradition jest powoli wypiekana w piekarniku w niskich temperaturach. Nie jest wytwarzana w procesie ekstruzji, jak w większości innych pokarmów dla zwierząt domowych na rynku. Powolne pieczenie w niskich temperaturach wydobywa aromat i smak oraz sprawia, że można dodać więcej świeżego mięsa do każdego kęsa. Niezbędne białka i witaminy są zachowane dzięki czemu karma jest lekkostrawna i bardzo dobrze przyswajalna.
Karma Oven-Baked Tradition jest gęstsza niż produkty konkurencji co oznacza, że potrzeba mniej karmy zrobionej w piekarniku niż karmy tradycyjnej żeby zapewnić właściwe odżywianie psów i kotów na każdym etapie ich życia.

Jeśli zastanawiacie się nad odmianą w diecie swojego pupila, to gorąco polecamy


Komentarze: 0

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wszystkie pola oznaczone gwiazdką są wymagane *

Kategorie wpisów

O NAS

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wyłącznie wyselekcjonowane, najwyższej jakości karmy dla zwierząt domowych. Współpracujemy wyłącznie z producentami ściśle przestrzegającymi podczas całego procesu produkcji bardzo restrykcyjnych norm certyfikacji HACCP i GMP.

Dzięki temu, dokonując zakupu w naszym sklepie możesz mieć 100% pewność, że karma podana Twojemu pupilowi spełnia najwyższe światowe standardy jakościowe i nie zawiera w swoim składzie nawet śladowych ilości substancji szkodliwych dla zdrowia

 • Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: +48 604 103 632

DOŁĄCZ DO NAS

INFORMACJE KONTAKTOWE

 • EMKA - Hurtownia
  Artykułów dla Zwierząt
  Monika Krokosz-Perkowska
  ul. Magiera 26/47
  01-856 Warszawa
 • +48 604 103 632
 • sklep@eko-karmy.pl