Witaj w naszym sklepie
Navigation
media

Kolejną nowością są karmy firmy Artemis.

Niezwykle smaczne, holistyczne karmy polecane nawet najbardziej wybrednym psom i kotom.
Założona w 1998 roku z siedzibą w Carson w Kaliforni, firma Artemis szybko zyskała uznanie zarówno na rynku amerykańskim jak i w wielu krajach na świecie.
Filozofią firmy jest nie tylko dostarczanie zdrowego pożywienia ale też promowanie kompleksowej opieki nad zwierzętami. Produkty Artemis zostały opracowane zgodnie z zasadą, że zapobieganie jest n...ajlepszym lekarstwem, gdyż zdrowy styl życia zaczyna się od żywienia. Wszystkie receptury zostały stworzone tak, by równoważyć wszystkie niezbędne składniki: białka, tłuszcze, węglowodany, witaminy i minerały.
Duża zawartość najlepszej jakości mięs, świeżych owoców i warzyw oraz pełnoziarnistych zbóż stanowi o najwyższej jakości suchych karm Artemis.
Mokre, bezzbożowe, mięsne karmy Artemis są doskonałym uzupełnieniem karm suchych.

Komentarze: 0

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wszystkie pola oznaczone gwiazdką są wymagane *

Kategorie wpisów

O NAS

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wyłącznie wyselekcjonowane, najwyższej jakości karmy dla zwierząt domowych. Współpracujemy wyłącznie z producentami ściśle przestrzegającymi podczas całego procesu produkcji bardzo restrykcyjnych norm certyfikacji HACCP i GMP.

Dzięki temu, dokonując zakupu w naszym sklepie możesz mieć 100% pewność, że karma podana Twojemu pupilowi spełnia najwyższe światowe standardy jakościowe i nie zawiera w swoim składzie nawet śladowych ilości substancji szkodliwych dla zdrowia

 • Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: +48 604 103 632

DOŁĄCZ DO NAS

INFORMACJE KONTAKTOWE

 • EMKA - Hurtownia
  Artykułów dla Zwierząt
  Monika Krokosz-Perkowska
  ul. Magiera 26/47
  01-856 Warszawa
 • +48 604 103 632
 • sklep@eko-karmy.pl