Kategorie


Sortuj według:
Pokaż:

Almo Nature Alternative Adult Cat Makrela indonezyjska 55 g

Uzupełniająca karma mokra dla kotów dorosłych. Innowacyjna karma o wysokiej wartości odżywczej, zawierająca 91% makreli indonezyjskiej z dodatkiem 8,5% bulionu z makreli i 0,5% ryżu. Wykonana tylko ze składników najwyższej jakości stosowanych w produkcji żywności dla ludzi. Doskonała do d..
4.50 zł

Almo Nature Alternative Adult Cat Pierś kurczaka 55 g

Uzupełniająca karma mokra dla kotów dorosłych. Innowacyjna karma o wysokiej wartości odżywczej, zawierająca 99,5% mięsa kurczaka z dodatkiem 0,5% ryżu. Wykonana tylko ze składników najwyższej jakości stosowanych w produkcji żywności dla ludzi. Doskonała do diet selektywnych, zawiera tylk..
4.50 zł

Almo Nature Alternative Adult Cat Sardynki 55 g

Uzupełniająca karma mokra dla kotów dorosłych. Innowacyjna karma o wysokiej wartości odżywczej, zawierająca 91% sardynek z dodatkiem 8,5% bulionu z sardynek i 0,5% ryżu. Wykonana tylko ze składników najwyższej jakości stosowanych w produkcji żywności dla ludzi. Doskonała do diet selektywn..
4.50 zł

Almo Nature Alternative Adult Cat Tuńczyk atlantycki 55 g

Uzupełniająca karma mokra dla kotów dorosłych. Innowacyjna karma o wysokiej wartości odżywczej, zawierająca 91% tuńczyka atlantyckiego z dodatkiem 8,5% bulionu z tuńczyka i 0,5% ryżu. Wykonana tylko ze składników najwyższej jakości stosowanych w produkcji żywności dla ludzi. Doskonała do ..
4.50 zł

Almo Nature Alternative Adult Cat Tuńczyk pacyficzny 55 g

Uzupełniająca karma mokra dla kotów dorosłych. Innowacyjna karma o wysokiej wartości odżywczej, zawierająca 91% tuńczyka pacyficznego z dodatkiem 8,5% bulionu z tuńczyka i 0,5% ryżu. Wykonana tylko ze składników najwyższej jakości stosowanych w produkcji żywności dla ludzi. Doskonała do d..
4.50 zł

Almo Nature Alternative Adult Cat Tuńczyk z Oceanu Indyjskiego 55 g

Uzupełniająca karma mokra dla kotów dorosłych. Innowacyjna karma o wysokiej wartości odżywczej, zawierająca 91% tuńczyka z oceanu indyjskiego z dodatkiem 8,5% bulionu z tuńczyka i 0,5% ryżu. Wykonana tylko ze składników najwyższej jakości stosowanych w produkcji żywności dla ludzi. Doskon..
4.50 zł

Animonda Integra Protect Sensitive jagnięcina z ryżem 100 g

Specjalistyczna, bardzo dobrze przyswajalna, lekko strawna karma dla kotów z objawami wrażliwości na pokarm i problemami alergicznymi, objawiającymi się m.in. podrażnieniem skóry, swędzeniem, wymiotami, problemami z trawieniem, biegunką. Wprowadzając INTEGRA® PROTECT Sensitive, animonda® stwo..
3.80 zł

Evanger's Grain Free Dog and Cat Food - Bażant 369 g

Uzupełniająca, bezzbożowa, mokra karma dla psów i kotów. Doskonała dla zwierząt o wrażliwym układzie trawiennym lub ze skłonnością do alergii. Naturalny, wyjatkowo smaczny i pożywny mięsny posiłek oparty na jednym żródle białka, zawiera szlachetne mięso bażanta duszone z aromatyczną wątróbką...
10.90 zł

Evanger's Grain Free Dog and Cat Food - Królik 369 g

Uzupełniająca, bezzbożowa, mokra karma dla psów i kotów. Doskonała dla zwierząt o wrażliwym układzie trawiennym lub ze skłonnością do alergii. Naturalny, wyjatkowo smaczny i pożywny mięsny posiłek oparty na jednym żródle białka, zawiera wyśmienite mięso królika z pyszną wątróbką. Wyprodukowan..
11.80 zł

Evanger's Grain Free Dog and Cat Food - Wieprzowina 369 g

Uzupełniająca, bezzbożowa, mokra karma dla psów i kotów. Doskonała dla zwierząt o wrażliwym układzie trawiennym lub ze skłonnością do alergii. Naturalny, wyjatkowo smaczny i pożywny mięsny posiłek oparty na jednym żródle białka, zawiera wyselekcjonowane kawałki wieprzowiny z aromatyczną wątró..
11.80 zł
Pokaż:
Wyświetlono: 1 do 10 z 10 (1 stron)