Mokre karmy dla kociąt

Kocięta są bardzo wymagające, jeśli chodzi o dietę. Odpowiedni pokarm ma kluczowe znaczenie dla ich prawidłowego rozwoju. Muszą zawierać wszystkie związki i pierwiastki, których potrzebuje rozwijający się organizm młodego zwierzęcia: białek, tłuszczy, witamin, żelaza itd. A musi być ich właściwa ilość, we właściwych proporcjach. Dla prawidłowego rozwoju kociąt istotne jest również to, by wszystkie składniki pokarmowego pochodziły z właściwego źródła. Koty są typowymi mięsożercami. Ważnym dla nich jest więc to, by białka i tłuszcze były pochodzenia zwierzęcego, a nie roślinnego.Mokre karmy dla kociąt, które można znaleźć w naszym sklepie zoologicznym cechują się dużą zawartością surowców pochodzenia zwierzęcego. Dzięki temu w pełni odpowiadają naturalnym potrzebom młodych kotów. Wśród nich są produkty podstawowe i uzupełniające, które dodatkowo są produktami ekologicznymi.

Sortuj według:
Pokaż:

Almo Nature HFC Cuisine Kitten, Karma dla kociąt – Kurczak, 55 g

Almo Nature HFC Cuisine Kitten z kurczakiem to włoska kompletna karma mokra dla kociąt. Wykonana wyłącznie ze świeżych i naturalnych składników najwyższej jakości, dopuszczonych do produkcji żywności dla ludzi. W procesie produkcji karmy dla kociąt, Almo Nature HFC Cuisine Kitten z kurczakiem, św..
3.90 zł

Animonda Carny Cat Baby Paté, Karma dla kociąt, 200 g

Animonda Carny Baby Cat jest kompletną mokrą karma dla kociąt od 4 tygodnia życia. Karma nie zawiera zboża. Cechy bezzbożowej mokrej karmy dla kociąt, Animonda Carny Baby Cat Paté Bezzbożowa mokra karma dla kociąt, Animonda Carny Baby Cat jest delikatnym posiłkie dla najmłodszych kotów. Został..
4.00 zł

Animonda Carny Kitten, Karma dla kociąt – Koktail drobiowy, 200 g

Animonda Carny Kitten, mix drobiowy jest kompletną mokrą karma dla kociąt. Karma nie zawiera zboża. Cechy bezzbożowej mokrej karmy dla kociąt, Animonda Carny Kitten, mix drobiowy Bezzbożowa mokra karma dla kociąt, Animonda Carny Kitten, mix drobiowy jest delikatnym posiłkiem dla kociąt. Został..
4.00 zł

Animonda Carny Kitten, Karma dla kociąt – Z cielęciną i z kurczakiem, 200 g

Animonda Carny Kitten z cielęciną i z kurczakiem jest kompletną mokrą karma dla kociąt. Karma nie zawiera zboża. Cechy bezzbożowej mokrej karmy dla kociąt, Animonda Carny Kitten, z ciekęciną i z kurczakiem Bezzbożowa mokra karma dla kociąt, Animonda Carny Kitten, z cielęciną i z kurczakiem jes..
4.00 zł

Animonda Carny Kitten, Karma dla kociąt – Z kurczakiem i z królikiem, 200 g

Animonda Carny Kitten z kurczakiem i z królikiem jest kompletną mokrą karma dla kociąt. Karma nie zawiera zboża. Cechy bezzbożowej mokrej karmy dla kociąt, Animonda Carny Kitten, z kurczakiem i z królikiem Bezzbożowa mokra karma dla kociąt, Animonda Carny Kitten, z kurczakiem i z królikiem jes..
4.00 zł

Animonda Carny Kitten, Karma dla kociąt – Z wołowiną i z sercami indyków, 200 g

Animonda Carny Kitten, z wołowiną i z sercami indyków jest kompletną mokrą karma dla kociąt. Karma nie zawiera zboża. Cechy bezzbożowej mokrej karmy dla kociąt, Animonda Carny Kitten, z wołowiną i z sercami indyków Bezzbożowa mokra karma dla kociąt, Animonda Carny Kitten, z wołowiną i z sercam..
4.00 zł

Animonda Rafine Soupe Kitten mix drobiowy + krewetki 100 g

Pełnoporcjowa mokra karma dla kociąt. Delikatne małe mięsne kawałki w pysznym sosie z dodatkiem krewetek. Smakowity posiłek bez dodatku cukru, soi i surowców modyfikowanych genetycznie. Zawiera naturalną taurynę. Bez sztucznych barwników, konserwantów i antyutleniaczy.   ..
2.80 zł

Animonda Rafine Soupe Kitten z indykiem, sercami + marchewka 100 g

Pełnoporcjowa mokra karma dla kociąt. Delikatne małe mięsne kawałki w pysznym sosie z dodatkiem warzyw. Smakowity posiłek bez dodatku cukru, soi i surowców modyfikowanych genetycznie. Zawiera naturalną taurynę. Bez sztucznych barwników, konserwantów i antyutleniaczy.   S..
2.80 zł

Animonda Vom Feinsten Kitten Baby-Paté, Karma dla kociąt od 4 tygodnia życia, 100 g

Animonda Vom Feinsten Kitten Baby-Paté to dobrej jakości Pełnoporcjowa, kompletna mkra karma dla kociąt od czwartego tygodnia życia.. Produkt nie zawiera ziarna zbóż. Karma sprzedawana jest w bardzo poręcznych tackach. Cechy mokrej karmy dla kociąt od czwartego tygodnia życia , Animonda Vom Feins..
2.80 zł

Animonda Vom Feinsten Kitten, Karma dla kociąt – Z drobiem, 100 g

Animonda Vom Feinsten Kitten z drobiem to dobrej jakości pełnoporcjowa mokra karma dla kociąt. Produkt nie zawiera ziarna zbóż. Karma sprzedawana jest w bardzo poręcznych tackach. Cechy mokrej karmy dla kociąt, Animonda Vom Feinsten Kitten z drobiem Bezzbożowa, mokra karma dla kociąt, Animonda..
2.80 zł

Animonda Vom Feinsten Kitten, Karma dla kociąt – Z jagnięciną, 100 g

Animonda Vom Feinsten Kitten z jagnięciną to dobrej jakości pełnoporcjowa mokra karma dla kociąt. Produkt nie zawiera ziarna zbóż. Karma sprzedawana jest w bardzo poręcznych tackach. Cechy mokrej karmy dla kociąt, Animonda Vom Feinsten Kitten z jagnięciną Bezzbożowa, mokra karma dla kociąt, An..
2.80 zł

Animonda Vom Feinsten Kitten, Karma dla kociąt – Z wołowiną, 100 g

Animonda Vom Feinsten Kitten z wołowiną to dobrej jakości pełnoporcjowa mokra karma dla kociąt. Produkt nie zawiera ziarna zbóż. Karma sprzedawana jest w bardzo poręcznych tackach. Cechy mokrej karmy dla kociąt, Animonda Vom Feinsten Kitten z wołowiną Bezzbożowa, mokra karma dla kociąt, Animon..
2.80 zł

Canagan Cat Chicken with Crab, karma dla kota – kurczak z krabem, 75 g

Bezzbożowa, mokra karma dla kota, Canagan Chicken with Crab for Cats z kurczakiem i krabem to wysokiej jakości uzupełniająca karma dla kotów w każdym wieku. Ten ekologiczny produkt została tak opracowanych, by uzupełniać dietę, której podstawę stanowi odpowiednia sucha karma Canagan dla kotów. Ce..
5.80 zł

Canagan Cat Chicken with Duck, Karma dla kota – kurczak z kaczką, 75 g

Ekologiczna, mokra karma dla kotów, Canagan Chicken with Duck for Cats w konserwach to bezzbożowa uzupełniająca karma dla kotów. Cechuje się dużą zawartością mięsa. Może być podawana zwierzętom w każdym wieku. Cechy mokrej karmy dla kotów, Canagan Chicken with Duck for Cats – kurczak z kaczką ..
5.80 zł

Canagan Cat Chicken with Salmon, karma dla kota – kurczak z łososiem, 75 g

Bezzbożowa, mokra karma dla kotów, Canagan Chicken with Salmon for Cats, karma dla kota z kurczakiem i z łososiem należy do uzupełniających karm dla kotów w każdym wieku. Jest doskonałym dodatkiem do diety, które podstawę stanowi sucha karma Canagan dla kotów. Cechy bezzbożowej, mokrej karmy dla ..
5.80 zł

Canagan Cat Chicken with Sardine, karma dla kota – kurczak z sardynką, 75 g

Bezzbożowa, mokra karma dla kotów, Canagan Chicken with Sardine for Cats z kurczakiem i z sardynką to uzupełniająca karma dla kotów w każdym wieku. Doskonale sprawdza się w połączeniu z suchą karmą Canagan dla kotów. Cechy bezzbożowej, mokrej karmy dla kotów, Canagan Chicken with Sardine for Cats..
5.80 zł
Pokaż:
Wyświetlono: 1 do 16 z 24 (2 stron)