Mokre karmy dla kociąt

Kocięta są bardzo wymagające, jeśli chodzi o dietę. Odpowiedni pokarm ma kluczowe znaczenie dla ich prawidłowego rozwoju. Muszą zawierać wszystkie związki i pierwiastki, których potrzebuje rozwijający się organizm młodego zwierzęcia: białek, tłuszczy, witamin, żelaza itd. A musi być ich właściwa ilość, we właściwych proporcjach. Dla prawidłowego rozwoju kociąt istotne jest również to, by wszystkie składniki pokarmowego pochodziły z właściwego źródła. Koty są typowymi mięsożercami. Ważnym dla nich jest więc to, by białka i tłuszcze były pochodzenia zwierzęcego, a nie roślinnego.Mokre karmy dla kociąt, które można znaleźć w naszym sklepie zoologicznym cechują się dużą zawartością surowców pochodzenia zwierzęcego. Dzięki temu w pełni odpowiadają naturalnym potrzebom młodych kotów. Wśród nich są produkty podstawowe i uzupełniające, które dodatkowo są produktami ekologicznymi.

Sortuj według:
Pokaż:

Almo Nature HFC Cuisine Kitten, Karma dla kociąt – Kurczak, 55 g

Almo Nature HFC Cuisine Kitten, z kurczakiem, to pełnowartościowa mokra karma dla kociąt od 2 miesiąca życia.Almo Nature HFC Cuisine jest niezwykle smacznym posiłkiem, który zadowoli nawet najbardziej wybrednego kota. Linia Cuisine to najwyższej jakości mięso gotowane na parze, wzboga..
3.90 zł

Canagan Cat Chicken with Crab, karma dla kota – Kurczak z krabem w sosie własnym, 75 g

Bezzbożowa, mokra karma dla kota, Canagan Chicken with Crab for Cats z kurczakiem i krabem to wysokiej jakości produkt. Karma pełnoporcjowa. Może być stosowana jako kompletna dieta lub jako uzupełnienie karmy suchej Canagan. Stosujemy tylko mięso z piersi z kurczaka bez skóry. Cechy mokrej karmy..
5.80 zł

Canagan Cat Chicken with Duck, Karma dla kota – kurczak z kaczką w sosie własnym, 75 g

Ekologiczna, mokra karma dla kotów, Canagan Chicken with Duck for Cats w konserwach to bezzbożowa karma dla kotów. Kompleksowa karma dla kotów, która wraz z naszą kompletną suchą karmą sprawiają, że dieta twojego kota będzie najlepsza z możliwych. W pełni zbilansowana, biologicznie odpowiednia i dos..
5.80 zł

Canagan Cat Chicken with Salmon, karma dla kota – Kurczak z łososiem w sosie własnym, 75 g

Bezzbożowa, mokra karma dla kotów, Canagan Chicken with Salmon for Cats, karma dla kota z kurczakiem i z łososiem to kompleksowa karma dla kotów, która wraz z naszą kompletną suchą karmą sprawiają, że dieta twojego kota będzie najlepsza z możliwych. W pełni zbilansowana, biologicznie odpowiednia i d..
5.80 zł

Canagan Cat Chicken with Sardine, karma dla kota – Kurczak z sardynką w sosie własnym, 75 g

Bezzbożowa, mokra karma dla kotów, Canagan Chicken with Sardine for Cats z kurczakiem i z sardynką to kompleksowa karma dla kotów, która wraz z naszą kompletną suchą karmą sprawiają, że dieta twojego kota będzie najlepsza z możliwych. W pełni zbilansowana, biologicznie odpowiednia i doskonale naślad..
5.80 zł

Canagan Cat Chicken with Seabass, Karma dla kotów – Kurczak z basem morskim w sosie własnym 75 g

Bezzbożowa, mokra karma dla kotów, Canagan Chicken with Seabass for Cats z kurczakiem i bassem morskim to delikatnie rozdrobnione mięso z piersi kurczaka z kawałkami mięsa morskiej ryby labraksa. Gotowane w sosie własnym. Karma pełnoporcjowa. Może być stosowana jako kompletna dieta lub jako uzupełni..
5.80 zł

Canagan Cat Chicken with Vegetables, Karma dla kota – Kurczak z warzywami w sosie własnym, 75 g

Bezzbożowa, mokra karma dla kotów, Canagan Chicken with Vegetables for Cats z kurczakiem i z warzywami to wysokiej jakości kompleksowa karma dla kotów, która wraz z naszą kompletną suchą karmą sprawiają, że dieta twojego kota będzie najlepsza z możliwych. W pełni zbilansowana, biologicznie odpowiedn..
5.80 zł

Canagan Cat Fresh Chicken, Karma dla kota – Świeży kurczak w sosie własnym, 75 g

Ekologiczna, mokra karma dla kotów, Canagan Fresh Chicken for Cats ze świeżym kurczakiem w sosie własnym to kompleksowa karma dla kotów, która wraz z naszą kompletną suchą karmą sprawiają, że dieta twojego kota będzie najlepsza z możliwych. W pełni zbilansowana, biologicznie odpowiednia i doskonale ..
5.80 zł

Canagan Cat Ocean Tuna, Karma dla kota – Tuńczyk oceaniczny w sosie własnym, 75 g

Bezzbożowa, mokra karma dla kotów, Canagan Ocean Tuna for Cats z tuńczykiem oceanicznym w sosie własnym jest kompleksową karmą dla kotów, która wraz z naszą kompletną suchą karmą sprawiają, że dieta twojego kota będzie najlepsza z możliwych. W pełni zbilansowana, biologicznie odpowiednia i doskonale..
5.80 zł

Canagan Cat Tuna with Chicken, Karma dla kota – Tuńczyk z kurczakiem w sosie własnym, 75 g

Bezzbożowa, mokra karma dla kotów, Canagan Tuna with Chicken for Cats z tuńczykiem i z kurczakiem to delikatnie rozdrobnione mięso z tuńczyka z kawałkami mięsa z piersi kurczaka. Gotowane w sosie własnym. Karma pełnoporcjowa. Może być stosowana jako kompletna dieta lub jako uzupełnienie karmy suchej..
5.80 zł

Canagan Cat Tuna with Crab, Karma dla kota – Tuńczyk z krabem w sosie własnym, 75 g

Bezzbożowa, mokra karma dla kotów, Canagan Tuna with Crab for Cats z tuńczykiem i krabem to delikatnie rozdrobnione mięso z tuńczyka z kawałkami mięsa z piersi kurczaka. Gotowane w sosie własnym. Karma pełnoporcjowa. Może być stosowana jako kompletna dieta lub jako uzupełnienie karmy suchej Canagan...
5.80 zł

Canagan Cat Tuna with Mussels, Karma dla kota – Tuńczyk z małżami w sosoe własny, 75 g

Bezzbożowa, mokra karma dla kotów, Canagan Tuna with Mussels for Cats z tuńczykiem i z małżami to kompleksowa karma dla kotów, która wraz z naszą kompletną suchą karmą sprawiają, że dieta twojego kota będzie najlepsza z możliwych. W pełni zbilansowana, biologicznie odpowiednia i doskonale naśladując..
5.80 zł
Pokaż:
Wyświetlono: 1 do 12 z 12 (1 stron)

Brak produktów w tej kategorii.