Mokre karmy dla kotów seniorów

W organizmach starzejących się kotów zachodzi wiele niekorzystnych zmian. Zmienia się metabolizm, co oznacza zmianę zapotrzebowania na poszczególnie składniki pokarmowe. Między innymi koci seniorzy wymagają w diecie dużej zawartości białek zwierzęcych. Starsze zwierzęta narażone są bowiem dna duży spadek masy mięśniowej – wysoka zawartość białka w pokarmie pomaga temu zapobiegać. Oczywiście mowa o białkach zwierzęcych. W naszym internetowym sklepie zoologicznym dostępne są mokre karmy dla starszych kotów. To produkty o dużej zawartości składników pochodzenia zwierzęcego, których koty w podeszłym wieku tak bardzo potrzebują. Produkty te są doskonałej jakości, do czego ich wytwórcy przykładają dużą wagę. Wszak czworonożni przyjaciele zasługują na wszystko, co najlepsze!

Sortuj według:
Pokaż:

Animonda Carny Cat Senior, Karma dla kotów seniorów – Z kurczakiem i z serem, 200 g

Animonda Carny Senior Cat, z kurczakiem i z serem jest kompletną mokrą karma dla starszych kotów. Karma nie zawiera zboża. Cechy bezzbożowej mokrej karmy dla kotów seniorów, Animonda Carny Senior Cat, z kurczakiem i z serem Bezzbożowa mokra karma dla kotów seniorów, Animonda Carny Senior Cat, ..
4.00 zł

Animonda Carny Cat Senior, Karma dla kotów seniorów – Z wołowiną i z sercami indyków, 200 g

Animonda Carny Senior Cat, z wołowiną i z sercami indyków jest kompletną mokrą karma dla starszych kotów. Karma nie zawiera zboża. Cechy bezzbożowej mokrej karmy dla kotów seniorów, Animonda Carny Senior Cat, z wołowiną i z sercami indyków Bezzbożowa mokra karma dla kotów seniorów, Animonda Ca..
4.00 zł

Animonda Vom Feinsten Cat Senior, Karma dla kotów seniorów – Z drobiem, 100 g

Animonda Vom Feinsten Cat Senior z drobiem to dobrej jakości pełnoporcjowa mokra karma dla starszych kotów. Produkt nie zawiera ziarna zbóż. Karma sprzedawana jest w bardzo poręcznych tackach. Cechy mokrej karmy dla kotów seniorów, Animonda Vom Feinsten Cat Senior z drobiem Bezzbożowa, mokra k..
2.80 zł

Animonda Vom Feinsten Cat Senior, Karma dla kotów seniorów – Z jagnięciną, 100 g

Animonda Vom Feinsten Cat Senior z jagnięciną to dobrej jakości pełnoporcjowa mokra karma dla starszych kotów. Produkt nie zawiera ziarna zbóż. Karma sprzedawana jest w bardzo poręcznych tackach. Cechy mokrej karmy dla kotów seniorów, Animonda Vom Feinsten Cat Senior z jagnięciną Bezzbożowa, m..
2.80 zł

Animonda Vom Feinsten Cat Senior, Karma dla kotów seniorów – Z wołowiną, 100 g

Animonda Vom Feinsten Cat Senior z wołowiną to dobrej jakości pełnoporcjowa mokra karma dla starszych kotów. Produkt nie zawiera ziarna zbóż. Karma sprzedawana jest w bardzo poręcznych tackach. Cechy mokrej karmy dla kotów seniorów, Animonda Vom Feinsten Cat Senior z wołowiną Bezzbożowa, mokra..
2.80 zł

Canagan Cat Chicken with Crab, karma dla kota – kurczak z krabem, 75 g

Bezzbożowa, mokra karma dla kota, Canagan Chicken with Crab for Cats z kurczakiem i krabem to wysokiej jakości uzupełniająca karma dla kotów w każdym wieku. Ten ekologiczny produkt została tak opracowanych, by uzupełniać dietę, której podstawę stanowi odpowiednia sucha karma Canagan dla kotów. Ce..
5.80 zł

Canagan Cat Chicken with Duck, Karma dla kota – kurczak z kaczką, 75 g

Ekologiczna, mokra karma dla kotów, Canagan Chicken with Duck for Cats w konserwach to bezzbożowa uzupełniająca karma dla kotów. Cechuje się dużą zawartością mięsa. Może być podawana zwierzętom w każdym wieku. Cechy mokrej karmy dla kotów, Canagan Chicken with Duck for Cats – kurczak z kaczką ..
5.80 zł

Canagan Cat Chicken with Salmon, karma dla kota – kurczak z łososiem, 75 g

Bezzbożowa, mokra karma dla kotów, Canagan Chicken with Salmon for Cats, karma dla kota z kurczakiem i z łososiem należy do uzupełniających karm dla kotów w każdym wieku. Jest doskonałym dodatkiem do diety, które podstawę stanowi sucha karma Canagan dla kotów. Cechy bezzbożowej, mokrej karmy dla ..
5.80 zł

Canagan Cat Chicken with Sardine, karma dla kota – kurczak z sardynką, 75 g

Bezzbożowa, mokra karma dla kotów, Canagan Chicken with Sardine for Cats z kurczakiem i z sardynką to uzupełniająca karma dla kotów w każdym wieku. Doskonale sprawdza się w połączeniu z suchą karmą Canagan dla kotów. Cechy bezzbożowej, mokrej karmy dla kotów, Canagan Chicken with Sardine for Cats..
5.80 zł

Canagan Cat Chicken with Seabass, Karma dla kotów – kurczak z labraksem (bass morski), 75 g

Bezzbożowa, mokra karma dla kotów, Canagan Chicken with Seabass for Cats z kurczakiem i bassem morskim zaliczana jest do uzupełniających karm dla kotów w każdym wieku. Polecana jest jako dodatek do menu, którego podstawę stanowi sucha karma dla kotów, Canagan. Cechy bezzbożowej, mokrej karmy dla ..
5.80 zł

Canagan Cat Chicken with Vegetables, Karma dla kota – kurczak z warzywami, 75 g

Bezzbożowa, mokra karma dla kotów, Canagan Chicken with Vegetables for Cats z kurczakiem i z warzywami to wysokiej jakości uzupełniająca karma dla kotów w każdym wieku. Nie może stanowić podstawy diety naszego pupila, ale doskonale nadaje się jako dodatek do suchej karmy Canagan dla kotów, która jes..
5.80 zł

Canagan Cat Chicken, Karma dla kota – kurczak w sosie własnym, 75 g

Ekologiczna, mokra karma dla kotów, Canagan Fresh Chicken for Cats ze świeżym kurczakiem w sosie własnym jest uzupełniającą karmą dla kotów w każdym wieku. Może być dodatkiem do codziennych posiłków, których podstawę stanowi sucha karma Canagan dla kotów. Produkt nie zawiera ziarna zbóż. Cechy be..
5.80 zł

Canagan Cat Ocean Tuna, Karma dla kota – Tuńczyk oceaniczny, 75 g

Bezzbożowa, mokra karma dla kotów, Canagan Ocean Tuna for Cats z tuńczykiem oceanicznym w sosie własnym jest wyśmienitą, ekologiczną karmą bez dodatki zbóż. Produkt ten przeznaczony jest dla wszystkich kotów. To karma uzupełniająca, które stanowi świetny dodatek do diety, której podstawą jest sucha ..
5.80 zł

Canagan Cat Tuna with Chicken, Karma dla kota – tuńczyk z kurczakiem, 75 g

Bezzbożowa, mokra karma dla kotów, Canagan Tuna with Chicken for Cats z tuńczykiem i z kurczakiem jest zaliczana do uzupełniających karm dla kotów w każdym wieku. Jest bardzo dobrym dodatkiem do diety, której podstawą jest sucha karma Canagan dla kotów. Cechy bezzbożowaj, mokrej karmy dla kotów, ..
5.80 zł

Canagan Cat Tuna with Crab, Karma dla kota – tuńczyk z krabem, 75 g

Bezzbożowa, mokra karma dla kotów, Canagan Tuna with Crab for Cats z tuńczykiem i krabem to smakowita, uzupełniająca karma dla kotów w każdym wieku. Nie moze być podstawą diety naszego pupila, ale jest doskonałym dodatkiem do menu, którego podstawą jest sucha karma Canagan dla kotów. Cechy bezzbo..
5.80 zł

Canagan Cat Tuna with Mussels, Karma dla kota – tuńczyk z małżami, 75 g

Bezzbożowa, mokra karma dla kotów, Canagan Tuna with Mussels for Cats z tuńczykiem i z małżami to uzupełniająca karma dla kotów w każdym wieku. Jest wartościowym dodatkiem do diety, której podstawę stanowi sucha karma Canagan dla kotów. Cechy bezzbożowej, mokrej karmy dla kotów, Canagan Tuna with..
5.80 zł
Pokaż:
Wyświetlono: 1 do 16 z 17 (2 stron)