Suche karmy dla kotów o specjalnych potrzebach

Każdy kot jest inny. Niektóre zwierzęta są bardzo aktywne, inne z kolei spokojne i leniwe. Z tego też powodu różnią się zapotrzebowaniem na pokarm. Dlatego przy żywieniu kotów zawsze należy brać pod uwagę ich indywidualne potrzeby. Wśród naszych mruczących pupili znajdują się również zwierzęta o bardzo specyficznych potrzebach. Koty z nadwagą, koty z nietolerancją pokarmową, koty o wrażliwym układzie pokarmowym i inne. Dlatego w naszym internetowym sklepie zoologicznym oferujemy specjalne produkty: suche karmy dla kotów o specjalnych potrzebach.


Sortuj według:
Pokaż:

Farmina Matisse Cat Neutered Salmon, Karma dla kotów kastrowanych, z łososiem, 1,5 kg

Farmina Matisse Neutered Salmon to kompletna sucha karma dla dorosłych kotów, które zostały wykastrowane. Podaje się ją zwierzętom, które ukończyły 12 miesiąc życia. Karma zawiera łososia, ryż i kukurydzę. Cechy suchej karmy dla kotów kastrowanych, Farmina Matisse Neutered Salmon Sucha karma d..
27.00 zł

Farmina Matisse Cat Neutered, Karma dla kotów kastrowanych, z kurczakiem, 1,5 kg

Farmina Matisse Neutered to kompletna sucha karma dla dorosłych kotów, które zostały wykastrowane. Podaje się ją zwierzętom, które ukończyły 12 miesiąc życia. Karma zawiera mięso z kurczaka, ryż i kukurydzę. Cechy suchej karmy dla kotów kastrowanych, Farmina Matisse Neutered Sucha karma dla ko..
27.00 zł
Pokaż:
Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)