Mokre karmy dla psów seniorów

Żywienie psów w podeszłym wieku to spore wyzwanie dla opiekunów. Zwierzęta są wówczas o wiele bardziej wymagające pod względem pożywienia. Mokre karmy dla psów seniorów to dobry wybór, zwłaszcza w przypadku zwierząt, które mają problemy z zębami, co u starszych osobników może mieć miejsce. W naszym internetowym sklepie zoologicznym oferujemy doskonałej jakości mokre karmy dla psów seniorów. Mogą one zaspokoić gusta nawet najbardziej wybrednych psich staruszków.
Sortuj według:
Pokaż:

Canagan Dog British Beef, Karma dla psa – Brytyjska wołowina, 400 g

Canagan Dog British Beef z brytyjską wołowiną to kompletna, bezzbożowa mokra karma dla psów. Zawiera wołowinę z dodatkiem organicznych warzyw i ziół. Produkt ten jest doskonałym uzupełnieniem karmy suchej Canagan. Cechy bezzbożowej mokrej karmy dla psów, Canagan Dog British Beef z brytyjską wołow..
12.90 zł

Canagan Dog Country Game, Karma dla psa – z dziczyzną, kaczką i gęsiną, 400 g

Canagan Dog Country Game z brytyjską wołowiną to kompletna, bezzbożowa mokra karma dla psów. Zawiera sarninę, kaczkę i gęś z dodatkiem organicznych warzyw i ziół. Produkt ten jest doskonałym uzupełnieniem karmy suchej Canagan. Nasze składniki są dostarczane świeże każdego dnia. Gotowane i przygotowy..
12.90 zł
Pokaż:
Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)