Sortuj według:
Pokaż:

Menforsan Chusteczki oczyszczające dla zwierząt 24 szt.

Czyszczące i odświeżające husteczki dla zwierząt. Duże, grube, wytrzymałe chusteczki dzięki zawartości olejków eterycznych skutecznie i szybko oczyszczają zabrudzone miejsca, rozjaśniają przebarwienia i usuwają brzydkie zapachy z każdej części ciała wszystkich rodzajów zwierząt domowych (psów..
17.00 zł

Menforsan Płyn do pielęgnacji oczu 125 ml

Płyn do czyszczenia okolic oczu psów i kotów. Delikatny, naturalny preparat, skutecznie usuwa zarówno suche jak i gumowate pozostałości wydzielin z kanalików łzowych psów i kotów. Używany codziennie, poprzez naniesienie na czysta tkaninę lub wacik, czyści sierść wokół oczu, usuwa przebar..
20.30 zł

Menforsan Płyn do pielęgnacji uszu 125 ml

Płyn keratolityczny do czyszczenia i pielęgnacji uszu psów i kotów. Wysokiej jakości płyn o doskonałych właściwościach higienicznych i pielęgnacyjnych. Dzięki zawartości związków keratolitycznych łagodnie i delikatnie usuwa wszelkie zabrudzenia z  zewnętrznych kanałów słuchowych i małżow..
20.30 zł

Menforsan Płyn przeciw owadom dla psów 250 ml

Perfumowany, owadobójczy preparat w spray'u dla psów. Skuteczny środek stworzony w celu zapobiegania i leczenia infekcji pasożytniczych spowodowanych przez wszelkiego rodzaju owady zewnetrzne (pchły, kleszcze, roztocza i komary). Działa natychmiast po naniesieniu. Leczniczo należy stosować co..
21.90 zł
Pokaż:
Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)

Brak produktów w tej kategorii.