Menforsan Dezynfekujący płyn do mycia podłóg 5 litrów

     0 opinii  |  Napisz opinię
Kod produktu: 201016094951
Ilość w magazynie: 1
75.60 zł

Dezynfekujący środek do czyszczenia podłóg.

Skuteczny i szybko schnący płyn dzięki zastosowaniu najnowszej technologii charakteryzuje się wysoką skutecznością czyszczenia podłóg i usuwania nieprzyjemnych zapachów. Dzięki zawartości czwartorzędowego amonu i bio-alkoholu posiada szerokie spektrum działania w zakresie dezynfekcji czyszczonych powierzchni. Łatwo rozpuszczalny zarówno w zimnej jak i w ciepłej wodzie. Odpowiedni do czyszczenia wszystkich rodzajów powierzchni. Może być stosowany bez rozcieńczenia lub rozcieńczony bez ryzyka uszkodzenia powierzchni. Nie zawiera chloru ani związków chloru. Jest całkowicie bezpieczny dla zwierząt i ludzi.

Właściwości:
- Higieniczny: 
płyn o aktywnym działaniu odkażającym. Zwalcza wirusy i bakterie. Niweluje źródła brzydkich zapachów poprzez hamowanie procesów gnilnych i fermentacji.
Wyjątkowo skuteczny: środki powierzchniowo czynne w odpowiednich proporcjach i stężeniu zapewniają bardzo skuteczne czyszczenie wszelkich powierzchni.
Czystość i połysk: formuła płynu wzbogacona o bio-alkohol zapewnia długotrwały efekt i pozostawia połysk na czyszczonych powierzchniach.

Sposób użycia:
Rozcieńczyć dwie nakrętki (50 ml) w 5 litrach wody. 

Produkt dostępny w opakowaniach 1 litr/5 litrów

 

LABORATORIOS BILPER GROUP to certyfikowana hiszpańska firma założona w 1958 roku. Jest członkiem Hiszpańskiego Związku Producentów Produktów Zoosanitarnych VETERINDUSTRIA i posiada certyfikat jakości ISO 9001 oraz certyfikat zarządzania środowiskowego ISO 14001. Cała gama naturalnych kosmetyków dla zwierząt MENFORSAN jest produkowana przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Farmaceutyczne i weterynaryjne systemy kontroli jakości zapewniają najwyższą jakość i bezpieczeństwo produktów.

Napisz opinię

Uwaga! HTML niedozwolony!

DARMOWA DOSTAWA ZAMÓWIEŃ

o wartości powyżej 200 zł.

14 DNI NA ZWROT PRODUKTÓW

i odstąpienie od umowy zakupu.

ZAMAWIAJ KIEDY TYLKO CHCESZ

Zamówienia możesz składać codziennie przez całą dobę!