Peak Pet PEAK CREAM 500 ml

     0 opinii  |  Napisz opinię
Producent: Peak Performance Ltd.
Kod produktu: m-1039
Ilość w magazynie: 10
129.15 zł

Gojący preparat w postaci skoncentrowanego kremu - naturalna pierwsza pomoc w przypadku zadrapań, skaleczeń i drobnych ran.

Połączenie składników stosowanych w kremie PEAK CREAM pozwala pomagać na różne etapy skaleczeń, otarc i podrażnień. Jest bardzo skuteczny w zmniejszaniu skutków otarć poduszek psich łap. Działa leczniczo i oczyszczająco na skórę, stanowi również barierę ochronną przeciwko zakażeniu.

PEAk CREAM:

- pomaga szybciej leczyć zakażoną powierzchnię skóry,

- łagodzi ból uszkodzonych miejsc,

- działa jak naturalny bandaż chroniąc zranione miejsce przed zakażeniem,

- chroni i zabezpiecza wrażliwą skórę przed otarciami.

 

Krem PEAK CREAM zawiera wyciąg z nagietka, wyciag z babki i naturalna witamine E, z których wszystkie są znane ze swoich silnych właściwości leczniczych:

- nagietek to niezwykle skuteczne zioło w leczeniu problemów skórnych i może być używany w leczeniu otarć i drobnych ran a także w przypadkach zakażenia ran lub stanów zapalnych skóry, 

- wyciag z babki zawiera dużą ilosc witaminy A i C oraz wapnia. Liście babki były używane do łagodzenia bólu spowodowanego ukąszeniem owadów, w tym użądleniem pszczół. Stosowano je również do zatrzymania swędzenia spowodowanego działaniem trującego bluszczu i innych wysypek alergicznych oraz wspomagania gojenia ran i stluczeń.

- naturalny olejk z witaminą E wspomaga leczenie ran, przyspiesza gojenie, zapobiega powstawaniu dużych blizn, zmniejsza a nawet usuwa powstałe blizny.

 

PEAK CREAM jest dostępny w pojemnikach 200 ml i 500 ml.

Napisz opinię

Uwaga! HTML niedozwolony!

DARMOWA DOSTAWA ZAMÓWIEŃ

o wartości powyżej 200 zł.

14 DNI NA ZWROT PRODUKTÓW

i odstąpienie od umowy zakupu.

ZAMAWIAJ KIEDY TYLKO CHCESZ

Zamówienia możesz składać codziennie przez całą dobę!