W

Witajcie w naszym gospodarstwie agroturystycznym! Położone jest w malowniczej okolicy na Mazurach, obok Giżycka. Jeśli szukacie miejsca, w którym będziecie mogli wypocząć aktywnie i w spokoju, oddychać świeżym powietrzem i delektować się urokami wsi i natury, to trafiliście idealnie!

Jesteśmy małym rodzinny biznesem, który stawia na jakość i indywidualne podejście do każdego gościa. U nas nie znajdziecie masowej turystyki, ani hałasu. Natomiast z pewnością zasmakujecie domowej kuchni, poznacie nasze zwierzęta gospodarskie, a może nawet skosicie własną trawę dla kóz? Zajrzyjcie do naszej stodoły, gdzie mieści się miejsce zabaw dla dzieci, ale także i dorosłych. W stodole odbywają się też różnego rodzaju imprezy, takie jak wesela, czy urodziny.

zachód nad jeziorem

Na terenie gospodarstwa znajdziecie również altanę z grillem, gdzie można miło spędzić wieczór przy ognisku, z rodziną lub przyjaciółmi. Kto wie, może uda się nawet złowić trochę ryb w pobliskim jeziorze?

Okolica, w której się znajdujemy, to prawdziwy raj dla miłośników przyrody i aktywnego wypoczynku. Znajdziecie tu mnóstwo szlaków turystycznych, rowerowych i pieszych, prowadzących w najpiękniejsze zakątki okolicznych lasów i jezior. Można też wybrać się na spływ kajakowy rzeką Krutynią, zwiedzić zabytkowe miasteczko Giżycko lub odwiedzić pobliskie plaże.

W naszym gospodarstwie agroturystycznym staramy się stworzyć atmosferę rodzinnej, wiejskiej idylli, gdzie można w pełni odpocząć i zrelaksować się. Serdecznie zapraszamy do naszego gospodarstwa i do zapoznania się z ofertą, którą przygotowaliśmy specjalnie dla Was.

paddleboarding